Pakalpojumi

Home / Pakalpojumi

Salmu māju būvniecība aizvien ir kas neierasts. Arī valstīs, kur šai tehnoloģijai jau ir krietni garāks mūžs un augstāka popularitāte, tas tomēr nav “parasti”. Tātad, ja domājat tādu būvēt, tad zināt, māja būs neparasta vislabākajā šī vārda nozīmē. Tomēr šāda izvēle arī ievieš dažus nosacījumus:

  • atrast meistarus, kas būvētu, ir ļoti sarežģīti;
  • pieredze ir ierobežota, tādēļ, ja kāds apņemas projektēt vai būvēt, jāpārliecinās par iepriekš paveikto, jo pārāk neparasti, iespējams, ir par daudz;
  • ja būvēsiet paši, nepieciešams liels apjoms informācijas.

Lai labā vēlme nepaliktu tikai ieceres līmenī piedāvaju izmantot sekojošus pakalpojumus:

  • Arhitektūra

Viena no svarīgākajām mājas būvniecības posma daļām. Ir nācies redzēt vairākus projektus kuros plānots izmantot salmus tomēr arhitekts kuram nav pieredzes konkrētajā tehnoloģijā nevar sagatavot atbilstošu būvprojektu lai celtniecības laikā nebūtu lieku sarežģījumu, tādēļ visai bieši projektu nākas pārstrādāt vai izdomāt dažādus risinājumus kas nav paredzēti projektā un turpina ietekmēt būvniecību līdz pat noslēgumam. Lai no tā izvairītos, piedāvājam arhitektūras pakalpojumus kur projekts tiks saskaņots ar pieredzējušiem būvniekiem, kas kalpos kā garantija ka projekts ir realizējams.

  • Koka konstrukcijas izbūve

  • Salmu ķīpu montāža

  • Apmetumu darbi

  • Semināri

Piedāvāju seminārus dažādos ar šādu būvniecību saistītos tematos. Parasti tie tiek dalīti pēc celtniecības etapiem – pamati, koka konstrukcija, jumts, salmu sienas, apmetumi. Šie semināri pieejami divejādi – saskaņā ar programmu un laikiem pie manis  – salmu mājā “Jaunsaulieši” vai arī jums ērtā, piemērotā vietā un nepieciešamajā  etapa tematikā. Nereti šādi semināri tiek organizēti, apvienojot šīs iespējas – Jūsu objekta būvniecībā tiek organizēts seminārs, uz kuru ierodas un palīdz darbu veikt semināra dalībnieki. Tā ir tāda kā divu zaķu šaušana ar vienu šāvienu!

Konsultēju interesentus šajā būvniecības metodē. Šādā konsultācijā iespējams pārrunāt projektu, izskatīt Jūsu idejas un adaptēt tās šai tehnoloģijai, noskaidrot būvniecības metodes izmantošanu un konstrukcijas mezglu risinājumus. Saīsinot- jautājumus, kas saistīti ar šādas mājas būvniecību un tehnoloģijas izmantošanu.

Piedāvāju novadīt lekcijas mācību iestādēs, organizācijās un citās lielākās un mazākās grupās. Lekcijās tiek izmantota multimēdiju prezentācija un dažādi uzskates materiāli. Lekciju mērķis ir izglītot cilvēkus par šāda veida būvniecību, izmantot būvniecībā viegli pieejamus, lētus un dabīgus/veselīgus materiālus un iedrošināt cilvēkus, ka ar vienkāršām metodēm var paveikt sarežģītu uzdevumu ar ļoti augstu kvalitāti. Šīs lekcijas paredzētas skolām, mācību iestādēm, interešu grupām un citām interesentu grupām, kam saistoša šī tēma.

Tās ir dažas no iespējām.

Iespējas nav ierobežojamas, un bieži vien ir grūti nosaukt vai izstāstīt visu. Tādēļ, ja Jūs interesē kāda lieta, kas saistīta ar salmu mājām vai ar būvniecību no dabīgiem materiāliem un ar apdomu, droši izmantojiet saziņas līdzekļus šeit un ļoti iespējams, ka varēsim sadarboties!