Apmetuma darba seminārs noslēdzies

Home / Semināri / Apmetuma darba seminārs noslēdzies

Tie, kas sekoja līdzi notikumiem, zina, ka nedēļas nogalē noritēja pirmais apmetuma seminārs. Tas notika šeit, manā salmu mājā “Jaunsaulieši” un darbs, ko veicām, nav stends, bet gan reāla māja. Es ticu, ka apziņa par to padara veikumu nozīmīgāku. Paldies tiem, kas šeit bija un piedalījās. Ceru, ka dalībniekiem tas patika un vismaz man likās, ka tā bija. Savukārt man tas patika. Kā jau biju paredzējis, šis bija eksperimentāls seminārs, jo man bija nepieciešams saprast ko, kā, kur un kad. Tā kā tas ir izdevies veiksmīgi, domāju pastāv liela varbūtība, ka šādi semināri notiks vēl un interesentiem būs iespēja apgūt zināšanas par vienkāršiem materiāliem un lieliskiem rezultātiem, ko var ar tiem panākt.  Par to kad un kur varētu noritēt nākamais seminārs noteikti informēšu.

Ieskatam pievienoju dažas bildes par to, kā mums gāja.

Lai veicas ar apmetumu! Ir pēdējais laiks pie tā ķerties, jo nāk rudens!

3 Comments

  • Dainis

    Vai gaidāmi arī citi siemināri? br /br /Mani ļoti interesētu vispārīga informācija s par salmu mājām – pie mums Latvijā, ārzemēs.br /br /Kādi ir celšanas aspekti, arhitektūra, ilgmūžība, utt.

  • Alex - Aleksandrs Ļubinskis

    Jā, gaidāmi citi semināri. Tikai šobrīd cenšos iemācīties savu jauno darbi – skolotājs skolā! Tiklīdz kas būs, tūliņ ziņošu.

  • Normunds

    Vecim ir jāceļ ģimenei māja ! Tad viss būs kārtībā . Kamēr viiri cels savaam gimeneem maajas , tikmeer tauta dziivos. Taada ir pareizaa lietu kaartiiba.

Comments are closed.