Žļācēja atgriešanās

Home / Instrumenti / Žļācēja atgriešanās

Kā jau te mazliet atpakaļ rakstīju, tā pavisam vecā versija necik labi nestrādā. Tā pat jau minēju, ka strādāju pie jaunas versijas, kas patiesībā ir pietuvināta dekoratīvas kārtas “špļāvējam”, kas populārs ASV un, iespējams, citās valstīs.

Būtībā ārkārtīgi vienkārša “uzparikte”. Sastāv no vienkāršas un nedārgas pneimatiskās pistoles, misiņa skrūvējama veidgabala ar mazāko pieejamo vītni (diam. ~15mm), uzgaļa, kurš paredzēts savienojumam ar gumijas cauruli pneimetiskām iekārtām (tas veido sprauslu), 90 grādu pagrieziens 1″1/4 un vāciņš ar ārēju vītni, kurā izurbts caurums uz 12 mm un veido galu pa kuru šaujas masa. Tad, protams, vēl mazs gabaliņš kāda autombīļa dzeses sistēmas gumijas caurules, divi savilcēji un kanniņa, kurai izgriezta apakša (tagad augša). Loģisks kļūst jautājums, vai tas strādā un ja jā, tad kāds ir rezultāts, jo diez vai ir jāskaidro kā pati ierīce darbojas.

Secinājumi

Pirmās kārtas (vai pareizāk sakot pirms pirmās kārtas) uzmešanai uz salmiem – ļoti labs rīks. Ķēpāties ar rokām ir lēni un šmucīgi. Šīnī gadījumā kvalitāte necieš, un ņemot vērā, ka ātrums pieaug, domāju, ka ir vērts tādu izmantot. Tā kā izmaksas tāda izgatavošanai robežojas ar 5Ls, tad manuprāt tas ir adekvāti. Vienīgā bēda, ka kompresoru vajag ņipru, jo lielā mērā sanāk turēt pogu nospiestu līdz galam un tad svarīgi, lai kompresors spēj sapūst tik pat atpakaļ. 1,x kW aprāts nederēs. Jau mēģināju 😐 Ja kādam vajag ko precīzāk, dodiet ziņu.

3 Comments

  • Zintis MS

    IZSKATĀS PĀRLIECINOŠI – AR ŠITO VARĒTU PILNĪBĀ NOKLĀT GAN BĀRA LETI, GAN BĀRMENI, GAN ARĪ TRĀPĪT TAJĀ fucking glass… VISU CIEŅU PRAKTISKAJAM LATVIETIM – TĀ VIEN TIKAI PRASĀS ŽĻĀCĒJU IEPROVĒT

  • Anonymous

    ļoti labas ziņas. vienīgi jāpaštuko ar to mālu sagatavotāju žļākšanai – kautkāds mālu malējs tev ir vai kas tamlīdzīgs?

Comments are closed.