finierBetonLamp

Home / Aprīkojums / finierBetonLamp

Rudenīgā krēsla liek pārdomāt apgaismojumu mājās… Secinu, ka gaismekļi paņēmuši daudz manas apbrīnas un uzmanības. Pēdējā laikā tās ir gofrkartona lampas, bet par cik pats tādu vēl neeesmu pagatavojis, tad pagaidām par to runāt savas pieredzes griezumā nevaru. Gan jau… Bet citādi ir ar kādu citu gaismekli!

Cik bieži Jums gadījies kaut ko betonējot secināt, ka beigu beigās tomēr palicis pāri pusspainis betona javas? Pēc šķūņa pamatu liešanas man gadījās tieši tā. Tas gan ir kādu laiciņu atpakaļ, un tomēr, šāds ir mana gaismekļa stāsta sākums.

Toreiz domāju: “Man tāds vecs plastmasas spainis sabēršu tajā, nolīdzināšu augšu un atstāšu lai sacietē. Gan jau kaut kur tāda ripa noderēs!”. Kad betons sacietēja un ripu varēja izņemt, uzreiz bija skaidrs – tā ir “pēda” kaut kam… Kam? Šis jautājums turpināja meklēt savu atbildi. Vienubrīd likās- drēbju pakaramais, bet man tāka īsti nevajadzēja. Tad radās doma par stāvlampu, bet nebija skaidrs risinājums. “Pēda” turpināja gaidīt. Vēl kaut kad tika gatavoti stalažplaukti un tā plauktu plāksnēm malās līmēju finiera līstes. Kā vienmēr arī tās drusku palika pāri. Vēl kaut kur, tam visam pa vidu, mētājās vēl viens alumīnija lampas kupols, gluži tāds pats kā lampām virs letes, un kautkādā brīdī galvā tas viss vienkārši sakrita kopā pa plauktiņiem, un radās lielas galdalampas līdzinieks. Tālākais bija vienkārša līmēšana, urbšana, un skrūvju piemeklēšana.Tikai brīnos, ka jau iepriekš nebiju pastāstijis.

Tā tas izskatās….

IMG_4815.JPGIMG_4817.JPGIMG_4818.JPGIMG_4819.JPG

Te animācija.

2 Comments

  • Rukicc

    Vītnēm galus varēji apzāģēt vēl vai uzskrūvēt kaut ko virsū.
    Ja atceries bija teksts ne vairāk kā 3 vijumi aiz uzgriežņa….
    Riņķī tiešām negāžas?

Comments are closed.